KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13668242
nr 1366 8242
Teckning
Oidentifierad konstnär. Studie. Signerad Sören, bär dedikation. Blyerts. Motivet: ca 40x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:26:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr